Sdílení

Ginevra – Apologize
Ugly Kid Joe – Failure
Alter Bridge – Holiday
Crowne – Mad World
Nordic Union – Hypocrisy
Metallica – Screaming Suicide
Ten – The Tidal Wave
Ten – Look For The Rose
Doga – Spark vinil album Respekt
Emigrate – Always On My Mind (feat. Till Lindemann of Rammstein)

Ugly Kid Joe – Failure

Kalifornští Ugly Kid Joe vydali loni nové album „Rad Wings of Destiny“. My jsme si v Playlist Music už některé skladby představili. Nicméně kapela vydává jeden singl za druhým a teď je to aktuálně skladba „Failure“

Pro natočení nového alba se kapela znovu spojila s producentem Markem Dodsonem, který byl již v roce 1992 zodpovědný za jejich multiplatinové debutové album „America’s Least Wanted“.

Alter Bridge – Holiday

Američtí ALTER BRIDGE přichází na začátku roku s novým videem ke skladbě „Holiday“ z jejich loňského alba. Skladba „Holiday“ je oblíbená od první chvíle, kdy byla zveřejněna a v současnosti je nepochybně jednou z nejhranějších skladeb v rádiích po celém světě.

Crowne – Mad World

O švédské kapele CROWNE jsme u nás v Playlist Music nejednou mluvili. Připomínám, že jejich nové album „Operation Phoenix“ vyjde už 27. ledna.

Dnes si tuhle partu tedy připomeneme starší skladbou z alba „Kings In The North“ a na novinku si pár dní počkáme.

Metallica – Screaming Suicide

METALLICA vypouští do světa druhý singl z chystaného alba „72 Seasons“! Skladba „Screaming Suicide“ je samozřejmě vybavena také videoklipem.

Album „72 Seasons“ vyjde 14. dubna a fanoušci se mohou těšit pochopitelně i na turné. A to bude rozhodně stát za to a bude hodně pestré. Pokaždé s jiným setlistem a jinou předkapelou.

Ten – The Tidal Wave

Ten – Look For The Rose

Britští hardrockeři TEN využili pauzy během celosvětové pandemie k práci, a to ne, jen na jednom, ale hned dvou nových albech. To první album „Here Be Monsters“, vyšlo 18. února 2022, no a 20. ledna se objevilo album nové. „Something Wicked This Way Comes“ opravdu stojí za poslech, dokonce až tak, že je dnešní dvojitou porcí.

Doga – Route 66

Česká hardrocková ikona DOGA vydává své zlaté album „Respekt“ na dvojvinylu. Předloni kapela představila svou poslední desku na CD. Ta se za pouhé dva týdny stala zlatou deskou a zároveň jedním z nejúspěšnějších rockových alb roku 2021. Teď se fanoušci dočkali i tolik žádaného vinylu, resp. double LP. To DOGA podpoří i na svém nadcházejícím Respekt vinyl tour.

Mimochodem, kapelu DOGA a skladbu „Route 66“ můžete stále ještě podpořit v hitparádě QR Ticket Hits. Hlasujte pro ni na webu QRTICKET.CZ

%d bloggers like this: