„3K“ – Setkání hudebních legend

Sdílení

Jedinečné a neopakovatelné setkání tří známých hudebních legend je pro Vás připraveno v okouzlujícím prostředí zámku v Lešanech. Na jednom podiu se tady potkají tři vynikající hudebníci. Karel Kahovec, Štěpán Kojan a Petr Kadlček.

KAREL KAHOVEC.

Začínal jako bigbeatová a rokenrolová hvězda 60. let 20. století, kdy působil jako člen skupin The Matadors a Flamengo, později též jako interpret moderní country hudby ve skupině Country Beat Jiřího Brabce (kde vystupoval vedle hlavní hvězdy tohoto souboru zpěvačky Nadi Urbánkové). V jeho profesionální kariéře mu hlavně ze začátku hodně pomáhala tehdy poměrně proslulá a známá sestra zpěvačka Vlasta Kahovcová, někdejší členka Divadla Semafor a pozdější doprovodná zpěvačka Karla Gotta ve skupině Ladislava Štaidla. V současné době pokračuje v odkazu svého kamaráda zpěváka Petra Nováka. Hraje a zpívá v obnovené skupině George & Beatovens, se kterou vystupuje od počátku 90. let 20. století.

ŠTĚPÁN KOJAN.

Benešovský multiinstrumentalista se narodil v roce 1958 v Českých Budějovicích. Prvním nástrojem, na který se učil hrát, byla v osmi letech tahací harmonika. Na konzervatoři však vystudoval hru na trubku. Na kytaru se naučil sám. Hrál v kapelách Báze, Belatrix a nyní Keks. Píše hudbu, skládá texty. Na kontě jich má více než 400.Mezi pozoruhodné úspěchy kapely KEKS řadí také vyprodaný velký sál pražské Lucerny při koncertu k 30. výročí založení. Kapela KEKS letos slaví 40 let na scéně!

PETR KADLČEK

Zakladatel kapely EMISE. V podstatě celý život se živil hudbou. Vedle bigbítu např. napsal hudbu k divadelní hře nebo jezdil po Evropě s rodinnou pouliční kapelou. Jako člen staré kapely Natural oslovil Daniela Andela, s nímž vytvořil základ pro kapelu novou. Ač v současné době hraje na kytaru, v letech 76-90 působil v mnoha kapelách jako bubeník. V letech 2008-2011 hrál v Tangu Miroslava Imricha. V posledních letech se hodně věnuje samostatným akustickým koncertům, hraje příležitostně v kapele Petry Hapkové, Dalibora Jandy a dalších umělců.

„3K“ – Setkání hudebních legend
14. září 2021
Vstupenky v předprodeji na qrticket.cz

Po skončení hudební produkce je možné si rezervovat komentovanou noční prohlídku zámku. Není zahrnuto v ceně vstupenky. Objednávejte na webu Zámku Lešany.

Previous post SIXX A.M. oznámili datum vydání nového alba
Next post Playlist Music ( On Air ) – 34 / 2021