“Pro tohle my žijem!” Nová deska rockerů GATE Crasher je tady!

Sdílení

Už když brňáci GATE Crasher poslali do světa singl “Jako vlci” naznačovali, že jen u singlu nezůstane. Nyní ten čas konečně nadešel a kapela servíruje v pořadí šestou studiovou řadovku, která nese název “Pro tohle my žijem”.

Od vydání předchozí placky “mrazení” uběhl nějaký čas a konec čekání na novinku z dílny GATE Crasher naznačily tři postupně servírované singly – Jako vlci, Těžkej svět a Předsevzetí. Právě skladba “Jako vlci” si velmi rychle získala srdce mnoha fanoušků po celé republice a nová deska svým názvem odkazuje právě na tento úspěšný singl. Přesné datum vydání celého alba kapela dlouho držela pod pokličkou. Nyní všechny náznaky dostaly jasné obrysy a víme, že na další fošnu brňáků se můžeme těšit již velmi záhy, na jaře letošního roku.

Novinka “Pro tohle my žijem” bude již šestou řadovkou kapely, a kromě zmíněných tří dříve zveřejněných, ale zatím na desce nevydaných singlů, nám naservíruje i pět zbrusu nových pecek.

Jen u “vlků” určitě nezůstane, protože pětice nových skladeb nebyla rozhodně nahrána “jen do počtu”. “Písničky jsme postupně vybírali opět asi z 20 nápadů, které jsme střádali hned od vydání “mrazení”. Na desku se ale nakonec vždy dostane fakt jen nejužší výběr, na kterém jsme se všichni shodli. Nechceme nahrávat vatu, jen aby byla nová deska.” přibližuje výběr skladeb na novince frontman Ondra Novák.

Do finálního výběru se dostaly čtyři nové autorské pecky a jako třešnička na dortu i jeden cover, který by od nás asi málokdo čekal. Nechte se překvapit!” doplňuje basák Macek. Ten navíc prozradil, že v jedné z novinek se ujal i hlavního vokálu – podobně jako tomu bylo u skladby Laaaska z poslední studiovky.

Oficiální křest placky byl oznámen na sobotu 27.4. v Brně na Flédě, která nabídne skvělé zázemí pro tuto jedinečnou událost. Speciálním hostem večera budou havířovští hardrockeři Bastard. A být u toho můžete i vy! Vstupenky jsou právě v prodeji – více informací najdete na webu kapely gatecrasher.cz.

Previous post POWERWOLF oznámili termín vydání nového alba
Next post VŠECHNO UZRÁLO A PŘIŠLO VE SPRÁVNÝ ČAS. IGOR OROZOVIČ SVÉ PRVNÍ AUTORSKÉ ALBUM VYDÁVÁ JIŽ TENTO PÁTEK!