RHAPSODY OF FIRE představují titulní skladbu z chystaného alba.

Read Time:1 Minute, 42 Second

Po loňském představení singlu „Kreel’s Magic Staff“, první předzvěsti chystaného nového alba, zveřejnili RHAPSODY OF FIRE další podrobnosti o nové studiovce „Challenge The Wind“, která má vyjít letos v květnu! Kapela představila také nabitý plán turné na podporu nového alba.

Novinku už brzy uslyšíte v PLAYLIST MUSIC a také v hudebním programu Rádia HEY!

Více než třicet let se fanoušci symfonického melodického metalu mohou spolehnout na jednu věc: na kapele RHAPSODY OF FIRE není nic polovičatého. Italští mistři svého řemesla se mohou ohlédnout za působivým katalogem 14 studiových alb, tří EP a dvou dosavadních živých nahrávek, všechny poznamenané velkým metalovým srdcem a duší, vášní a prakticky nevyčerpatelným bohatstvím nápadů. Od roku 1993 je hlavní mozek a zakladatel Alex Staropoli oslavován, jako tvůrce žánru filmové hudby a jeho kapela, jako jeden z nejcharismatičtějších počinů na světě. Kromě toho Staropoli najal vysoce kreativního kytaristu prvotřídního formátu Robyho De Micheliho, který se ke kapele přidal v roce 2011 a přispěl spoustou drsných metalových riffů a virtuózních sól, aby kontrastoval se stylem symfonického stylu kapely.

Jejich nadcházející studiové album ‚Challenge The Wind‘ vyjde  31. května 2024 prostřednictvím AFM Records.

„Ve srovnání se všemi předchozími vydanými RHAPSODY OF FIRE se aktuální album skládá výhradně z rychlých skladeb, nenajdete jedinou baladu,“ prozrazuje skladatel a klávesista. „Žádná z našich dalších desek neobsahovala tolik čistého a nefalšovaného metalu jako „Challenge The Wind“!“

Nyní RHAPSODY OF FIRE představují druhý singl a titulní skladbu „Challenge The Wind“!“

„Nový singl „Challenge The Wind“ je dalším silným hudebním prohlášením kapely. Rychlost, energie, orchestrace, kytary i úžasné vokály a sbory; opravdu epická a božská hudba. Očekávejte, že vás strhne, celé album s vámi otřese!“ Dodává Staropoli.

‚Challenge The Wind‘ produkoval Alex Staropoli a mixoval Seeb Levermann (Orden Ogan), který je zodpovědný za homogenní zvuk propracovaných aranží deseti písní. Jak dokazují první singly, můžeme si být jistí: Rychlé dobrodružství RHAPSODY OF FIRE bude pokračovat s ještě větší intenzitou!

About Post Author

Playlist Music

Informace a zajímavosti z hudebního světa, hudební tipy a novinky v rozhlasovém éteru!
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Piráti z VISIONS OF ATLANTIS představují ukázku z nového alba
Next post POWERWOLF oznámili termín vydání nového alba