Kapela Fate Magazine natočila videoklip k aktuálnímu singlu Čaroděj v hlavní roli s Bárou Jánovou

Sdílení

Tentokrát se poprvé scénář klipu neupínal na klasický příběh, ale soustředil se na vyjádření emocí.

Do hlavní role dívky, která z počátku vůbec nereaguje a nejeví známky života, byla obsazena Bára Jánová, hvězda seriálu Slunečná. Její emoce a pocity scénickým tancem ztvárňuje Bára Onderková , která je v současné době na turné s Jiřím Kornem. I když se díváme na dvě různé osoby jsou vlastně jedna a to je hlavní myšlenka videoklipu k písni Čaroděj.

„Když mě kluci z kapely oslovili a poslali scénář, věděla jsem, že do toho půjdu. Bavilo mě to napojení na tanec a ztvárnění vlastních pocitů scénickým tancem. S tanečnicí Bárou jsme se velmi rychle propojily a vše fungovalo tak, jak jsem si to představovala“ říká ke klipu Bára Jánová.

Kluci z kapely FM se ve videoklipu objevují a dodávají textem a muzikou videoklipu další emoce a jak říká David Adámek, frontman kapely, “ hraní mě strašně baví, ale tentokrát jsme s klukama zvolili jinou cestu a od začátku natáčení opravdu zírali na obě Báry. Holky byly úžasný a přesně takhle jsme si to představovali. Nálada byla skvělá a snad poprvé jsme s klukama cítili harmonii, jak s týmem,tak holkama na place a věřím, že to bude na výsledku vidět“.

scénář : Lukáš Hrdý, Lukáš Boho
režie : Lukáš Hrdý
kamera : David Švarc
asistent kamery : David Mrázek
kostýmy : Olga Havryshchuk
make up artist , hair stylist : Veronika Vincková

Previous post Vypsaná fiXa je skupinou roku a má nový Sen
Next post Zdeněk Kub přichází s projektem Niakara: Klip Zlatá generace říká ne marnotratnosti