MARTINA PÁRTLOVÁ vydává debutové album „První a poslední?“

Read Time:1 Minute, 25 Second

Známé jméno, přitom objev roku?

Ano, je to tak. Martina Pártlová, zpěvačka, jež byla objevena před mnoha lety v soutěži X Faktor, vystupuje se skupinou Čechomor jako stálý host a kariéru vybudovala mimo jiné i díky účinkování v populárním triu 3v1, se může ucházet o titul objev roku!

Poslední květnový den vyšlo debutové album s názvem „První a poslední?“. Na albu je celkem 10 písní, které vás provedou balkánskou vesnicí i sídlištěm Máj v Českých Budějovicích. Deska vychází z tvorby, která byla a je Martině blízká, což se potvrzuje i při vystupování s Čechomorem. Album se tedy nese v lidovém duchu s moderním pojetí zvuků. Natáčelo se ve velkých studiích za účasti mnoha hostů a s důrazem na využití živých nástrojů.

Z alba dříve vyšly tři singly, mají již několik miliónů zhlédnutí na YT. Píseň „Si to udělám sama“ se těší stále velké oblíbenosti a skladba „Modlitba pro duši“ svým sdělením zasáhla mnoho srdcí. „Co bylo za nás“ s Monikou Bagárovou zase oživuje vzpomínky na minulé dekády. S vydáním alba Martina přichází s videoklipem k singlu „Sbohem, pa, šátečku“.

Za albem stojí tvůrčí dvojice Marcus Tran a Josef Vařeka. U Marcuse není překvapením, že stojí za takovým velkým projektem, jedná se o ostříleného hudebního producenta. Ale u Josefa, který zatím psal texty jen pro svou kapelu Koblížci, je o to větším překvapením, že ve svém věku napsal texty pro dospělé album, jakým právě „První a poslední?“ je.

Že se jedná o album se silnou osobní výpovědí, připomíná i velký zájem o zpěvaččin největší sólový koncert 7. prosince 2024 v sále Fóra Karlín v Praze, který se již blíží vyprodání.

About Post Author

Playlist Music

Informace a zajímavosti z hudebního světa, hudební tipy a novinky v rozhlasovém éteru!
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Harlej se připravuje na oslavu 30 let.
Next post Kissin‘ Dynamite mají venku nové album „Back With A Bang“