Kissin‘ Dynamite mají venku nové album „Back With A Bang“

Read Time:1 Minute, 28 Second

Dočkali jsme se. Tedy my všichni, fanoušci německých Kissin‘ Dynamite. 5. července kapela vydala ohlášené osmé studiové album „Back With A Bang“. A je to opravdu výbušná a třaskavá věc.

Němečtí stadionoví rockeři Kissin‘ Dynamite se vrací se svou osmou studiovkou s příznačným názvem „Back With A Bang!“ Album opět nahrál a produkoval zpěvák Hannes Braun (Südland Music) a masteringu se ujal masteringový inženýr nominovaný na Grammy Robin Schmidt.

Už výbušná titulní skladba „Back With A Bang“ nastartuje celou párty a připraví scénu pro album plné stadionových rockových hymen ve skutečném stylu Kissin‘ Dynamite. Neuvěřitelně chytlavá skladba „My Monster“ je zaručeným budoucím rádiovým hitem, zatímco povznášející „Raise Your Glass“ je až po okraj naplněná nostalgií.

„Queen Of The Night“ a „The Devil Is A Woman“ Vás zaručeně dostanou epickými kytarovými riffy a uchvacujícími rockovými vokály, aby v závěru alba Kissin‘ Dynamite ještě jedno ukázali svou všestrannost a emocionální stránku v krásné závěrečné skladbě „Not A Wise Man“.

Album „Back With A Bang“ je vzrušující, pestrou nabídkou 12 skladeb, a nepochybně nabízí to nejlepší z moderního stadionového rocku nabitého hitovým potenciálem a stvořeného pro velká pódia.

Kissin‘ Dynamite, vznikli jako školní skupina pro teenagery v roce 2007, Vybaveni autentickým stadionovým rockem z 80. let, vystupovali na bezpočtu velkých mezinárodních festivalech, po boku takových skupin, jako jsou rockové hvězdy Mötley Crüe.

Vzkvétající kariéra Kissin‘ Dynamite zaznamenala několik úspěchů v žebříčcích, přičemž předchozí studiové album „Not The End Of The Road“ (2022) se působivě vyšplhalo na 2. místo v oficiální německé hitparádě alb. Chytlavé hity této rockové formace se navíc několikrát dostaly na první místo v žebříčku Rock Radio Airplay Charts a mnohamilionkrát streamovaná kapela získala přes milion zhlédnutí každého ze svých nejoblíbenějších videoklipů.

Zdroj: Napalm Records

About Post Author

Playlist Music

Informace a zajímavosti z hudebního světa, hudební tipy a novinky v rozhlasovém éteru!
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post MARTINA PÁRTLOVÁ vydává debutové album „První a poslední?“
Next post Láďa Spilka ( LaSpilka )