SLASH vydává po čtyřech letech nové album

Sdílení

Po dekádě společného hraní představují SLASH featuring MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS dlouho očekávané album „4“. SLASH a jeho kolegové z kapely Myles Kennedy (zpěv), Brent Fitz (bicí), Todd Kerns (baskytara) a Frank Sidoris (kytara) alias SMKC, ve spolupráci s producentem Davem Cobbem přináší album „4“, které je první novou hudbou od SMKC po čtyřech letech.

Páté album kapely, s názvem „4“, představuje Slashe a jeho boys, jak jste je nikdy předtím neslyšeli. Zvučné rockové album poháněné nezapomenutelnou kytarou a působivými melodiemi s velkými refrény. „4“ obsahuje v deseti skladbách širokou škálu stylů a nálad. „4“ je album, které chytne a nikdy nepustí.

Slash, legendární a Grammy oceněný, americký rockový kytarista a skladatel je považován za jednoho z největších rockových kytaristů všech dob. Po odchodu z  GUNS N’ ROSES, pro kterou vytvořil charakteristické kytarové získal uznání se superskupinami SLASH’S SNAKEPIT a VELVET REVOLVER. Pak se vydal na vlastní dráhu se svým prvním sólovým albem „Slash“ a později založil svou současnou kapelu SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS (SMKC). S ní společně koncertují a dělají hudbu bez přestávky více než deset let.

Více informací o kapele a novém albu naleznete též v titulním článku únorového magazínu Spark, spolu se Slashovým plakátem.

Web: https://www.slashonline.com/

IG: https://www.instagram.com/slash/?hl=en

FB: https://www.facebook.com/Slash/

Spotify: https://open.spotify.com/album/5hEFdC1iEWOjgQgiRqdtXQ?si=ep7GtSjZS3qgXL0c98yUwA

Previous post Nazareth chystají nové album a představují první singl
Next post Nejvíce nominací na Ceny Anděl Coca-Cola 2021 má Ewa Farna s deskou Umami