HUDEBNÍ PAUZU ZKRÁTÍ MAREK ZTRACENÝ NOVÝM ALBEM. VYCHÁZÍ „ORIGINÁL“

Read Time:1 Minute, 27 Second

 Marek Ztracený v uplynulém víkendu odehrál tři zcela vyprodané koncerty v pražském Edenu, které nadchly 100 000 návštěvníků! V době vrcholících příprav a zkoušek na tato jedinečná vystoupení ale nečekaně fanouškům na svých sociálních sítích oznámil vydání nového alba. To dostalo název Originál,jímž mimo jiné odkazuje na jeden ze svých posledních velkých hitů, který samozřejmě na albu nechybí. Album na CD bylo poprvé v prodeji exkluzivně na koncertech v Edenu.
21. června, vychází oficiálně digitálně a na CD a je k dispozici v obvyklých distribučních sítích vydavatelství Supraphon.

Písničky na nové album vznikaly v uplynulých třech letech, tedy záhy po vydání bestseleru Planeta jménem stres, oceněného zlatou i platinovou deskou. Posluchači se s novinkami mohli průběžně seznamovat i díky jednotlivým singlům a videoklipům, které vždy po vydání obsazovaly přední příčky rozhlasových hitparád a trendů na YouTube.

V pořadí sedmé studiové album Marka Ztraceného Originál obsahuje celkem jedenáct nahrávek a vzniklo opět ve studiu hudebního producenta Dalibora Cidlinského jr. DC Sound na Frýdštejně. Autorem jak hudby, tak i textů je výhradně Marek Ztracený. Kromě zmíněného stejnojmenného hitu a několika absolutních novinek ale najdou fanoušci na albu i prověřené skladby, jako „Moje milá“, „Pomalu“, „Vítr do plachet“ či aktuální singl „Stále věřím“.

Jako závěrečná pomyslná třešnička na dortu je zde zařazen vánoční duet s Hanou Zagorovou „Vánoce jako dřív“, tedy vůbec poslední nahrávka, kterou legendární Hana Zagorová natočila. O naprostém fenoménu a dominanci Marka Ztraceného na domácí hudební scéně svědčí vedle úspěšných koncertů v Edenu také aktuálně i tři výroční Ceny OSAnejúspěšnější textař, nejúspěšnější skladatel populární hudby a populární skladba roku („Moje milá“) nebo i loňské vítězství v anketě Český Slavík.

About Post Author

Playlist Music

Informace a zajímavosti z hudebního světa, hudební tipy a novinky v rozhlasovém éteru!
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post ZNÁMÝ BUBENÍK A ČLEN SKUPINY OLYMPIC VYDÁVÁ SÓLOVÉ ALBUM „MOC TO NEPROŽÍVEJ!“
Next post VOJTA NEDVĚD NA VLASTNÍ CESTĚ MALUJE NEBE S ÚCTOU K RODINNÉMU ODKAZU