INSANIA má Anděla a i nadále bude šířit spam

Read Time:1 Minute, 30 Second

Brněnská crossover legenda INSANIA je potřetí oceněna Českou hudební akademií, v sobotu získala Anděla za své poslední album „GRRRotesky“. A jelikož došlo k vyprodání jejich předchozího alba „Na počátku byl spam“, Smile Music album 5. května 2023 vydají v reedici.

„GRRRotesky“ vyšly loni v únoru a jsou již desátým albem brněnské hyeny, která se nachází už ve své čtvrté životní dekádě. A jak se zdá, má proč být při chuti, neb partie o její budoucnost je rozehraná fantasticky.

Jubilejní album X trans-anarchického kultu INSANIA získalo hromadu pozitivních reakcí, prodává se nejen na CD, ale i LP a kazetách, jeho koncerty jsou navštěvované a fanoušci na nich texty naplněné sarkasmem, jízlivostí a pozitivní revoltou s kapelou citují (pějí?). Brněnské crossover legendě se prostě daří a jako důkaz INSANIA teď o víkendu přidala svého třetího Anděla, kterým její tvorbu v Cenách Anděl Coca-Cola 2022 ocenila Česká hudební akademie.

„GRRRotesky“ v sobotní večer získaly jednu z patnácti ikonických sošek Anděla, k níž se frontman Poly v televizním přenosu vyjádřil ve smyslu, že „už to není jako dřív, že letos po nominacích nedostali ani žádné hejty, naopak spoustu gratulací.“ A to nás fakt těší, obzvlášť když to INSANIA do fanoušků ‚sype‘ bez servítek, říká jim, že ‚svět není placatej‘ a že si ‚svůj testosteron mají narvat jinam‘, což si někteří určitě ‚berou osobně‘.

A aby toho všeho úspěchu nebylo málo, navíc se kompletně vyprodala předchozí deska „Na počátku byl spam“ (2017). A zájem o ní stále nepolevuje. Smile Music, vydavatel kapely a čerstvým Andělem oceněných „GRRRotesek“, vyprodané album 6. května vydávají v reedici.

‚Bůh zešílel‘ už dávno. Je ‚Out‘ a z Brna šířící se herezi zkrátka už nezastaví, neb INSANIA nenaznačuje známky únavy. Nezbývá než si vypůjčit v televizním přenosu Polym řečené kouzelné slůvko „Díky!“ Party pokračuje!

About Post Author

Playlist Music

Informace a zajímavosti z hudebního světa, hudební tipy a novinky v rozhlasovém éteru!
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post „Věříte, že jste bez viny?“ ptají se v novém singlu WITCH HAMMER
Next post EJ, LÁSKO, TAK SE JMENUJE PRVNÍ SPOLEČNÁ PÍSEŇ LUCIE BÍLÉ A ČECHOMORU