Sdílení

Skladba Waste your time zároveň na trh uvede novinkové album Beztíže, které vyšlo 28.10. Přesně po 14 letech, 14 nových autorských písní nabitých pozitivní energií, díky které se i kapela Fate Magazine dokázala vrátit na hudební scénu!


Singl WYT (Waste your time) je o vztahu dvou lidí, kde by jeden z partnerů rád, všemi dostupnými silami, ovládnul toho druhého.
„Naše srdce nám vždy napoví, jestli naše životní cesty a vztahy jsou pro nás to pravé. Stačí mu jen naslouchat a najít sílu k rozhodnutí.. Song je energická tempovka, která posluchače rozhodně nenechá stát na místě“  říká frontman kapely David Adámek.

Waste your time má i svoji českou verzi, která nese název Beztíže.

„Stejně tomu bylo i u úspěšného singlu Runaway. Vlastně na celé nové desce kombinujeme čestinu s angličtinou, baví nás to a pro naše fanoušky to není nic nového. Za mě osobně je díky tomu deska hodně barevná, osobitá, některé texty jsem měl prostě potřebu nazpívat česky a tím i určitou osobní zpověď přiblížit více našim skalním fans“ dodává David.

Ke zmíněnému singlu natočila kapela i videoklip, který vychází práve těd. Mix a master obstaral Johny Rainbow, se kterým FM spolupracovali na všech skladbách.


Rok 2023 bude pro Fate Magazine i návratovým rokem na koncertní pódia, na což se všichni velmi těší a momentálně veškerý svůj volný čas tráví ve zkušebně.

Koncertní křest alba Beztíže proběhne 10.12.2022 v Teplicích, odkud kapela pochází a kde má obrovskou fanouškovskou základnu.

Více informací na www.fatemagazine.cz a na sociálních sítích kapely.

Previous post Playlist Music on Air 43/2022
Next post SABATON vydávají mistrovské dílo. „The Symphony To End All Wars“