Aneta Langerová vydává „Dvě slunce“ a vyráží na podzimní turné

Sdílení

Po vydání úspěšného loňského alba Dvěslunce si milovníci vinylových desek budou moci brzy dopřát poslech této desky i na svých gramofonech

Když se venku dřív stmívá, sedávám u svého gramofonu, na kterém si pouštím díla mému srdci blízká. Ráda se zastavím a zaposlouchám se do tónů, které získávají svůj prostor, a nechávám se unášet hřejivým pocitem starého dobrého světa. A tento pocit se proměnil v přání, aby má Dvě slunce vyšla i na vinylu. Ať hudba zní a Dvě slunce vás hřejí.

Prozrazuje a všem přeje Aneta

Kromě bookletu se uvnitř nachází i bonusové materiály – černobílé pohlednice Anety jako pražské pozorovatelky od fotografa Herberta Slavíka, barevný plakát obalu desky s vyznáním a celé album si díky unikátnímu kódu bude možné stáhnout i v digitální verzi.

Vinyl Dvě slunce obsahuje 12 skladeb: Dvě slunce, Bílý Den, Na horách sněží, Marie, Tělo 2086, Sama, Jak krásné je být milován, Závrať, Tam kam, Netopýr, Antonín, Strom.

Aneta Langerová – Pohádka o tom, jak Dvě slunce vyšla na vinylu (oficiální video)

V prodeji bude vinyl od 19. listopadu 2021. Všichni, kteří nemůžou dospat a chtějí Dvě slunce na svých gramofonech poslouchat jako první, si je mohou navíc i s podpisem Anety, objednat na www.langerovaaneta.cz.

Vinyl Dvě slunce vydává Art Shock v distribuci Supraphonu pro Českou republiku a Spinakeru pro Slovenskou republiku.

Fanoušky a sběratele vinylů jistě potěšilo, že si kromě klasické černé desky mohli ulovit jednu ze sta kusů zářivě žluté limitované edice, která byla během čtyř hodin vyprodána. Šťastní držitelé limitky obdrží Anetou vlastnoručně podepsanou a očíslovanou desku.

V listopadu 2021 Aneta s kapelou a smyčcovým triem vyráží na podzimní turné Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován, které startuje 13.11. 2021, a na cestu si s sebou přibalí i novou vinylku. Na dvaceti koncertech turné zazní příběhy z alba Dvě slunce, které si všichni spolu můžou zazpívat NAŽIVO, a přitom se nabít sluneční energií na celou zimu. Na koncertech Anetu doprovodí její kapela společně se smyčcovým triem ve složení: klavírista a producent desky Jakub Zitko, bubeník Martin Kopřiva, baskytarista Miloš Klápště, kytarista Ludvík Kulich, violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová, houslistka Veronika Vališová a violista Vladan Malinjak.

Aneta Langerová – Přijedeme za vámi a přivezeme vám Dvě slunce (oficiální video)

Veškeré informace o Anetě, vystoupeních a předprodeji vstupenek naleznete na:

www.langerovaaneta.cz  / www.facebook.com/AnetaLangerovaOfficial/ / www.instagram.com/langerova_aneta/

Previous post Honza Homola hraje v Barvách na sto let starou kytaru
Next post Lahvátor slaví 25 let, zpěvák a kytarista Michal Brož hostem na Rádiu Hey.