Kapela Sendwitch vyráží na turné k vodě a vydává pohodový singl „Je tady léto“

Sdílení

Léto je hlavně o pohodě a o tom, že se konečně můžeme všichni zastavit a užít si super počasí, kámoše i párty až do rána. Přesně tuhle náladu má i nový klip Sendwitch se songem nazvaným jednoduše Je tady léto. Protože ono je fakt tady!

„Říkali jsme si, že nemáme žádný letní song s dupavým rytmem a jednoduchým zpěvným refrénem, který by si mohl dát v létě každej. Už delší dobu si ujíždím na americkém country a měl jsem nutnou potřebu se tomu alespoň přiblížit. Myslím, že se to povedlo,“ vysvětluje k nápadu ke vzniku písně frontman Daniel Černý. Nahrávání songu i natáčení klipu se zvládlo jen během několika dní. „Natáčeli jsme u jezera Pňově-Přehradíl, je to pro nás nejpřívětivjší prostředí s velkou podporou pana starosty. I když jsme nechali na stromech viset toaleťák a v jezeře „zapomněli“sud piva, všechno šlo v klidu vyřešit,“ vzpomíná se smíchem na střípky z natáčení Daniel.

V klipu si zahrál i Mirai Navrátil, respektive jeho fotka. Původní plán zapojení zpěváka přímo do nahrávání songu nevyšel z časových důvodů, a tak to nakonec kapela vyřešila po svém. „Mirai mi pro část songu naskakoval už od začátku, bylo mi líto ho nějak nevyužít. Tahle náhrada ho snad neurazí,“ vysvětluje za kapelu

Sendwitch jsou tříčlenná pop-rocková kapela, která v roce 2018 vydala svoje debutové album Počátky. Na podzim toho samého roku odjela turné po boku skupiny Rybičky 48.

Sendwitch se těší na koncertní pódia a festivalovou sezónu, která se naplno rozbíhá. V létě bude hned několik možností, kde se s kapelou potkat.

U vody Tour:
23.7. Všejany
30.7. Kolín
13.8. Bělá pod Bezdězem
21.8. Lysá nad Labem

Nejen o natáčení videoklipu jsme si v Playlist Music povídali s frontmanem kapely Sendwitch Danielem Černým. Rozhovor si můžete poslechnou zde

SENDWITCH – Je tady léto
Previous post Playlist Music ( On Air ) – 25 / 2021
Next post Playlist Music ( On Air ) – 26 / 2021