Rotace Vašeho songu v Rádiu

Sdílení

Dostaneme Tvoji muziku k fanouškům dřív, než si myslíš

 

Hudební průmysl má jedno zásadní pravidlo. „Koho nehrají v rádiu, ten, jako by nebyl“ Všichni muzikanti stojí o to, aby jejich hudbu poslouchalo co nejvíce fanoušků a posluchačů.  Ale znáte to. Děláte pro to opravdu hodně. Produkujete kvalitní muziku, nahráváte v profesionálních studiích, neustále pracujete na svém profesním rozvoji, objíždíte festivaly, děláte vlastní koncerty… Ale pořád tomu něco chybí. – RÁDIO!

A přitom je to tak snadné. QR Ticket Media s.r.o. ví, jak na to.

Rádio HEY nabízí kapelám a umělcům zařazení jejich songu do pravidelné rotace na rádiu. Vaše muzika se tak stane součástí hudebního playlistu známého rádia, které si každý týden naladí až 95.000 posluchačů. Přestože se jedná o placenou službu, tahle investice se rozhodně vyplatí. Abyste měli konkrétní představu, zveřejňujeme oficiální ceník Rádia Hey.

Jak na to?

Hrajete vlastní skladby? Máte kvalitní studiovou nahrávku? A chcete, aby se Vaše muzika hrála v Rádiu? Obraťte se přímo na nás. 

Na QR Ticket Media s.r.o.

QR Ticket Media s.r.o. zastupuje Rádio HEY, Rádio Sázava a Color Music Rádio v oblasti marketingu a reklamy. Díky naší dlouhodobé spolupráci pro Vás umíme vyjednat ty nejvýhodnější podmínky.

Kromě zařazení vašeho songu do pravidelné rotace rádia můžeme vaši hudbu prezentovat v pořadu Playlist Music nebo v hitparádě QR Ticket Hits. Natočíme a odvysíláme interwiev, pomůžeme s propagací.

QR TICKET MEDIA s.r.o. | Stanislav Čeněk | tel +420 603 424 623