QR Ticket Media – Reklama na Rádiu

Sdílení

QR Ticket Media je mediální a reklamní společnost působící na rozhlasovém trhu v ČR. V současné době zastupujeme v oblasti marketingu a reklamy rozhlasové stanice Rádio Hey, Rádio Sázava a Color Music Rádio.

Na této stránce najdete základní informace o variantách reklamních kampaní.

Kontaktujte nás pro bližší informace

 QR TICKET MEDIA s.r.o. | Stanislav Čeněk | tel +420 603 424 623

Je to až neuvěřitelné, ale rádio stále patří k těm najvyhledávanějším masovým médiím. Vhodně zvolenou reklamní kampaní u nás můžete oslovit až 95.000 posluchačů týdně. Navíc, u nás se nemusíte obávat vysokých cen, takové totiž nemáme. Navrhneme, připravíme a realizujeme reklamní kampaň přesně podle Vašich představ a ušitou přímo Vám na míru.


Je z čeho vybírat

Upoutávky na kulturní, sportovní a společenské akce za zvýhodněnou cenu

Každý pořadatel chce, aby na jeho akci přišlo co nejvíce návštěvníků. Tak je na vaší akci pozvěte!

Tato kampaně je přímo určená pro pořadatele kulturních, sportovních a společenských akcí. Předpokládaná doba trvání kampaně je 2 až 8 týdnů, ale individuálně lze kampaň přizpůsobit podle potřeby a požadavku zadavatele. Cena za odvysílání upoutávky začíná už na částce 150,- Kč


Nepodceňujte rádiovou reklamní kampaň

Zdá se to až neuvěřitelné, ale rádio stále patří k těm nejvyhledávanějším masovým médiím. Například oblíbené Rádio Hey si každý týden naladí zhruba 80-95 tisíc posluchačů. Ti všichni mohou slyšet Vaši reklamu. Reklamní kampaň je vhodná pro obchodníky, podnikatele, malé i velké firmy, zkrátka pro každého, kdo se chce prosadit a dát o sobě vědět. Doba trvání reklamní kampaně záleží pouze na Vás, cena za odvysílání reklamního spotu začíná už na částce 250,- Kč


Nestačí Vám standardní reklamní spot? Zkuste Business Interview

Řekněte našim posluchačům víc o Vás a Vaší firmě. Náš profesionální moderátor s Vámi připraví a natočí propagační rozhovor o vaší firmě, o Vašem produktu, o Vašem byznysu. Individuálně domluvíme počet odvysílání i množství upoutávek.


Chtěli byste něco víc? Staňte se partnerem konkrétního pořadu.

Propojte Váš byznys s oblíbeným pořadem. Vypracujeme a realizujeme pro Vás speciální reklamní kampaň spojenou s konkrétním pořadem.

Může se jednat třeba o hudební pořad Playlist Music, nebo o Hitparádu QR TICKET HITS, případně o sponzoring části vysílání. Rádi s Vámi připravíme individuální plán


Propojte svoji značku s novou muzikou

Staňte se sponzorem hudebních novinek a přinášejte posluchačům tu nejlepší muziku. Vaši firmu uvedeme, jako sponzora před konkrétní skladbou a stanete se partnerem, který posluchačům přináší hudební novinky.

A také něco pro kapely a umělce.

Zařadíme Vás song do pravidelné rotace v Rádiu. Navrhneme optimální variantu kampaně, připravíme mediaplán, případně poradíme s výběrem vhodné skladby. Budete přesně vědět, kdy Váš song zazní ve vysílání a můžete tuto informaci sdílet se svými fanoušky. Cena kampaně může začínat už na částce 2.900,- Kč a věřte, že tohle už bude „za málo peněz hodně muziky“.


Zásadní je reklamní spot

To, že se postaráme o Vaši reklamní kampaň už víte, ale baz kvalitního reklamního spotu by to nešlo. Pokud již máte svůj reklamní spot vyrobený, je to skvělé. Pokud nemáte, nevadí. Vyrobíme reklamní spot podle Vašich požadavků. Cena za výrobu reklamního spotu začíná už na částce 1.900,- Kč


Líbí se Vám naše nabídka? Nebo se chcete ještě na něco zeptat?

Kontaktujte nás

 QR TICKET MEDIA s.r.o. | Stanislav Čeněk | tel +420 603 424 623