29 května, 2023

Playlist Music

Hudební tipy, novinky, informace a zajímavosti z hudebního světa

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

All My Shadows – Eerie Monsters

17 února Celý den

All My Shadows je projekt, který v roce 2020 založili členové Vanden Plas kytarista Stephan Lill a zpěvák Andy Kuntz, Jejich debutové album „Eerie Monsters“ vyjde 17. února 2023.

Stephan Lill je kytarista a hudební opora mezinárodně známé progresivní metalové kapely Vanden Plas. Od samého začátku měl svým psaním obrovský vliv na zvuk a hudební vývoj kapely. Mimo Vanden Plas Lill také zanechal svou stopu svým zapojením do rockových oper/divadelních produkcí „Ludus Danielis“, „Christ 0“, „The Chronicles of the Immortals“, „Everyman“ a „Last Paradise Lost“.

Andy Kuntz je charismatický a talentovaný zpěvák Vanden Plas. Se svým osobitým hlasem se bez námahy pohybuje všemi úrovněmi hlasového rejstříku a mezinárodně se etabloval nejen jako rockový/metalový zpěvák, ale také jako hlavní představitel mnoha rockových muzikálů a oper.

„Myšlenka nahrát a vydat nějaké rockové písně je něco, o čem jsem přemýšlel už nějakou dobu. Při skládání jsem neustále vymýšlel písně, které mají ducha 80. let. Jako velký fanoušek kapel z té doby, jako Whitesnake, Ozzy Osbourne, Dokken a podobně, stále mám obrovskou lásku k hudbě z té doby. Cílem bylo přenést tuto klasickou hudbu do dnešní doby. Hard rock se silnou produkcí, opepřený moderními hudebními prvky “ říká Lill.

„Vanden Plas je progresivní metal ve všech jeho variacích, zatímco All My Shadows stojí hodně na melodickém hard rocku. Hudební styčné body tu jsou, přesahy ne. All My Shadows mají všechny vlastnosti, aby měly svou vlastní identitu, a proto jsme se rozhodli, že se to stane.“ Dodává Lill.