Vesper se ptá mraků a chystá novou vlnu

Sdílení

Singl Hamlet byl první skladbou z připravovaného alba hard-popových Vesper a nyní kapela vypouští druhou pilotní skladbu Mraků se ptej a rovnou s videoklipem! Nový videoklip bude mít premiéru v neděli 6. srpna 2023 od 20:00 hodin.

Na léto letošního roku si kutnohorští Vesper připravili vydání svého sedmého alba, které nese dvojsmyslný název Nová vlna se starým obsahem. Proč? To se fanoušci dozví později. Nicméně jak bývá zvykem, před vydáním alba kapela uvolňuje několik singlů, a není tomu jinak ani teď. Po Hamletovi, který již brázdí éter vybraných českých rádií, pouští kapela do světa druhý singl s názvem Mraků se ptej. Jde o pomalou, teskně romantickou skladbu, kterou doplňuje klidný, ale důmyslný videoklip autora Radka Tupého ze studia Terk Art.

 „Radek se ujal tvorby videoklipu s nadšením a profesionalitou jemu vlastní. Chtěli bychom mu moc poděkovat za to, že si vybral pro spolupráci právě Vesper a vytvořil kultivované a profesionálně zpracované dílo“, komentuje uvedení skladby kapelník Milan Jahodář.

Nový videoklip můžou všichni fanoušci zhlédnout na oficiálním YouTube kanálu kapely http://youtube.com/kapelavesper

„Singl Mraků se ptej nebude fanouškům Vesperu neznámý. Jeho zpracování ale určitě překvapí. A je dobrou ochutnávkou před vydáním našeho dalšího, v rámci diskografie kapely trochu netradičního, alba.“, doplňuje kytarista Martin Jahodář.

Hard-popová kapela Vesper má na svém kontě šest řadových alb a deset oficiálních videoklipů. Existuje od roku 2007 a většina členů má kořeny na Kutnohorsku. Nové album Nová vlna se starým obsahem se objeví na trhu ještě do konce srpna 2023. Informace o vydání budou následovat.

Previous post KAMELOT představují novinku „Eventide“
Next post Červencové kolo hitparády QR Ticket Hits zná vítěze.