29 května, 2023

Playlist Music

Hudební tipy, novinky, informace a zajímavosti z hudebního světa

SAINT DEAMON jsou zpět. „League Of The Serpent“ je album, které bude jedním z vrcholů žánru v roce 2023.

Švédsko-norská melodic power metalová kapela SAINT DEAMON se vrací s novým albem „League Of The Serpent". Album vyšlo 24. dubna, zhruba tři a půl roku po vydání alba "Ghost".
Sdílení

Švédsko-norská melodic power metalová kapela SAINT DEAMON se vrací s novým albem „League Of The Serpent“. Album vyšlo 24. dubna, zhruba tři a půl roku po vydání alba „Ghost“.

Je dobře známo, že SAINT DEAMON znamená vysoce kvalitní zvuk s individuálním nádechem (který se v žánru power metalu často těžko hledá). Také „League Of The Serpent“ jasně ukazuje skvělé kvality Jana-Thore Grefstada, kytaristy Toyi Johanssona, baskytaristy Nobbyho Noberga (ex-Dionysus) a nového bubeníka Alfreda Fridhagena (Gaia Epicus).

Skladby jako optimistický první singl „At Break Of Dawn“, extrémně chytlavá „Load Your Cannons“ nebo uchu lahodící melodický „The Final Fight“ jsou typickými skladbami SAINT DEAMON, navíc kapela dovedně začleňuje progresivní nuance a vytváří „ League Of The Serpent“ album, které bude jedním z vrcholů žánru v roce 2023.

%d bloggers like this: