Velké změny v ostravské kapele METAL FACTORY!

Sdílení

Ostravská, stále ještě nová kapela METAL FACTORY vydala loni v únoru své debutové album „Defeat All“ a nyní oznamuje další radostnou zprávu. Skupina, v jejímž čele působí hned dvě zpěvačky, s největší pravděpodobností přivítá v létě nového kytaristu a novou zpěvačku.

Důvod je pochopitelný. Jedna z frontmanek, Pavlínka, je totiž už několik měsíců v radostném očekávání! Proslýchá se, že v tom má prsty kytarista Vašek, což nebudeme dále rozebírat a v každém případě gratulujeme!

Kapela stála před nelehkou volbou. Zrušit plánovaná vystoupení, nebo hledat jiné řešení. Výsledkem je další dramatické očekávání! METAL FACTORY tak nakonec ohlašuje spolupráci s přední tuzemskou zpěvačkou Viktorií Surmovou, jejíž kapela Surma loni absolvovala mimo jiné třeba evropské turné s DYNAZTY, a kterou můžete znát také z účinkování v Bohemian Metal Rhapsody!

Lze očekávat, že spolupráce s Viky, která vystoupí s MF na letošních koncertech bude kapele slušet nejenom na pohled! Doufejme, že bude vše klapat tak, jak má a třeba se v blízké budoucnosti dočkáme nejen koncertní, ale i studiové spolupráce, která se tady rozhodně logicky nabízí! Necháme se překvapit!

Previous post IGOR OROZOVIČ NATÁČÍ DUET S ANETOU LANGEROVOU A VYRAZÍ NA DALŠÍ KONCERTNÍ ŠŇŮRU
Next post <strong><u>David Koller vydává po osmi letech album. „Pořád chci dělat něco novýho,“ říká populární zpěvák.</u></strong>