Sdílení

Celý víkend s kapelu KEKS? Proč ne!?

V pátek 24.6. a v sobotu 25.6. buďte u toho a prožite celý víkend ve společnosti známé kapely KEKS a jejich hostů. O plánovaném víkendu s kapelou KEKS na Konopišti jsme si na Rádiu HEY povídali s manažerem kapely Honzou Vyskočilem. Poslechněte si záznam rozhovoru ZDE.

KEKS na Konopišti – Rádio HEY – rozhovor Standa Čeněk a Honza Vyskočil

Vstupenky v předprodeji na qrticket.cz

V pátek 24.6. zahájíme Víkend s Keks osvědčeným společným koncertem Keks a Jihočeské filharmonie. Poprvé jsme se setkali na narozeninovém koncertě v roce 2016 v Praze, kde bylo natočené DVD a CD. Při vydání těchto dvou nosičů se dělaly minimální úpravy, co slyšíte, tak zaznělo. Skladby z pera Štěpána Kojana a Petra Dudíka získávají díky filharmonii jiný plnější rozměr. Od té doby každý rok proběhne jeden koncert na krásném místě. Tentokrát u nás, v našem kraji na Konopišti. Po pátečním programu s Jihočeskou filharmonií budeme pokračovat v sobotu 25.6.2022 na témže místě v Konopišti. V podvečer hudební program odstartuje Jaroslav Samson Lenk. Původně měl být hostem na Vánočním koncertě, který neproběhl a proto jsme ho pozvali na Konopiště. Dalšími hosty jsou České srdce a Michal Šindelář. Ti nás provázejí již delší dobu a chtěli jsme jim tímto pozváním na Konopiště poděkovat za minulé společné koncerty. Od 22 hodin svůj koncert již v klasickém složení startuje Keks a zakončí tak hudební Víkend. Budeme přinášet další informace.

KEKS je česká rocková hudební skupina, založená roku 1981. Jejím frontmanem je kytarista Štěpán Kojan, s Petrem Dudíkem též zakladatelé a výhradní autoři písní. V začátcích byla kapela silně ovlivněna kapelami jako Deep Purple, Sweet nebo Slade. Zprvu hráli pouze v okolí Benešova, nicméně v průběhu let se jejich působnost rozšířila, dnes vystupují po celém Česku na tanečních zábavách i festivalech, jako je Votvírák, Sázavafest, Benátská noc a další. V průběhu kariéry skupina natočila několik videoklipů a vystupovala mimo jiné jako host kapely Smokie na jejich českém turné nebo jako předkapela zpěvačky Suzi Quatro.

Previous post THE RASMUS VYDÁVAJÍ ENERGICKÝ SINGL RISE, PŘIPRAVUJÍ NOVÉ ALBUM A 15. ŘÍJNA VYSTOUPÍ V PRAZE!
Next post Playlist Music ( On Air ) – 24 / 2022 ( 18. 06. 2022 )