• 27 května, 2022 9:41 pm

Playlist Music

Hudební tipy, novinky, zajímavosti…

zakázanÝovoce slaví 16. narozeniny a pokřtí svoje album „Svět se zbláznil“

ByPlaylist Music

Čvn 14, 2021
Sdílení

Kapela zakázanÝovoce se vrací po korononavirové krizi v plné síle a v rámci speciálního narozeninového koncertu zahraje jak staré fláky, tak i nové skladby z nejnovějšího alba „Svět se změnil“, které bude na koncertě pokřtěno. Akce proběhne 19. června v pražském klubu Modrá Vopice. Koncert je zároveň koncipován jako podpora klubu, který se otevírá po několikaměsíční nucené pauze. Svoji účast potvrdily také spřátelené kapely Jaksi Taksi, IDIO&IDIO a pražští Resumé.

Speciálním hostem bude bývalý kytarista a spoluzakládající člen kapely Štěpán Soukup. Zazní tedy i jeho autorské skladby „Genocida“ nebo hit „Alkoholka“, který v těchto dnech na kanálu YouTube překonal hranici šesti milionů zhlédnutí.

Fanoušci se můžou v playlistu dále těšit například na skladby „Vem si mě“, „Pornostár“, „Irská“, „Probdělý noci“, „Nikdy nezapomenem“, „Nech mě odejít“ a mnoho dalších. Více než hodinové vystoupení kapely zakázanÝovoce doplní písně z aktuálního alba „Svět se změnil“. Novinky „Breakout“, „Vem mě s sebou“ nebo třeba klipovka „Za naše sny“ je k poslechu na všech digitálních platformách včetně Spotify. Na kapelním kanálu YouTube je celé nové album k přehrání i ve formě lyric videí.

Předprodej vstupenek na narozeninový koncert kapely zakázanÝovoce probíhá v síti www.goout.net. Cena v předprodeji 250 Kč, na místě pak 300 Kč. Kapacita bude omezená dle aktuální protiepidemické situace v ČR.

www.zakazanyovoce.cz
www.facebook.com/zakazanyovoce
www.youtube.com/zakazanyovoce
www.modravopice.eu
www.jaksitaksi.cz